Tuesday, October 16, 2012

Lõputöö - Kingad

Kuna gümnaasiumi lõpuks oli vaja teha lõputöö siis mina otsustasin loomulikult kingad teha, see oli juba ammu selge ja valmis mõeldud. Niisiis ammutasin inspiratsiooni igalt poolt, kust võimalik ja asusin tööle.
(Kontsakingade täiesti nullist ülesehitamine pole just kõige lihtsam ning seepärast tegingi ümber disainimise). Väike unistus on küll,et kunagi suudaks ise oma kätega vägeva kingapaari valmis teha ning lõpuks oma kingakollektsiooni omada aga eks näis :)


Etapid
Kõigepealt käisin ja otsisin kingapoodidest sobiva lõikega ning võimaikult soodsa hinnaga kingad. Maksma läksid kuskil 13-15 eur'i, täpselt ei mäletagi enam.
 •     Lihvisin liivapaberiga kontsa osad üle,et oleks hea alustada küünlavahaga sulatamist. Siis panin küünla põlemal ja tilgutasin küünlarasv kontsale


 •    Katsin kontsa osa nö kullapuruga. See on mõeldud põhiliselt kaartide jms kaunistamiseks, väga õhuke, fooliumi laadne puru. Niisiis hakkasingi läbipaistva küünelakiga seda puru kontsadele kinnitama. •               Järgmisena lõikasin nahast sobivad jupid ning liimisin kingadel         
 •                  Seejärel kinnitasin kihiliselt suled
 •     Kui väliselt oli enamus töö tehtud, liimisin sametpaela kingade siseküljele ning värvisin ülejäänud hõbedase sisu musta akrüüliga üle.

 •          Lõpuks kinnitasin punased
  riidest sisetallad 
  ning tegin
  k
  ontsad üle TIXO liimiga,
  et tekstuur paremini esile tuleks.

         
ning viimaks..
LÕPPTULEMUS !!

 " Kõik kingad ei pea olema ainult mugavad jalavarjud,  vaid need võivad olla lausa omaette kunstiteosed, mis muudavad sinu väljanägemise hallist massist esilekerkivaks pärliks. Pole midagi naiselikumat kui ilus kleit ja täiuslikud kingad "

8 comments:

 1. Vau, väga šefid näevad välja. Eriti meeldib see, et oled kontsal küünlavaha kasutanud. Super idee igatahes :))

  ReplyDelete
 2. Wow! What a crazy idea! In a good way of course! I am your new follower! You amaze me! Would you like to follow me back?
  xoox

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks!! It's so nice to hear compliments like these!
   Definitely I'm going to follow your blog back, you have awesome style and nice pictures :)

   Delete
 3. oh my gosh I love what you have done with your shoes! Now they are such an eyecatcher and really special! Love the feather details!

  Hope you visit me on my blog
  fashionobsession-mieni.com

  ReplyDelete
 4. I love your blog
  I want to follow each other
  http://7kira.blogspot.com/2012/10/choices-209.html

  ReplyDelete