Friday, December 21, 2012

Minu täitsa oma näitus - UNISTUSE täitumine!

2011.aasta jaanuaris(täpsemalt 22) sain ma 18-aastaseks, selle tähistamiseks tahtsin ma teha midagi teistsugust ja meeldejäävat, mitte niisama tavalist sünnipäeva pidu...seega otsustasin end kokku võtta ja korraldada täitsa oma näitus. Põhiliseks eesmärgiks oligi näidata enda sõpradele/tuttavatele millega ma tegelenud olen ja samas hea võimalus kõik inimesed kokku kutsuda. Ettevalmistui hakkasin juba pool aastat varem tegema aga nagu ikka siis enamus jäi viimasele minutile ja maalisin ööd-päevad läbi.
Nüüd siis täpsemalt näitusest endast: 

"Meesnabadest...naiskehadeni"


Meesnabad ja naiskehad kõlavad üpriski veidralt eks ole? Kuid samas väga lihtsalt. Nabade maailma jäädvustades ja avastades jõudsingi sellele järeldusele, et on uskumatult palju erinevaid nabasid. Ühed on karvased, teised on veidra kujuga ja kolmandad üldse nö kinnikasvanud ning omal moel on nad täitsa huvitavad. Ma usun, et paljud inimesed pole näinud kõikide oma sõprade nabasid. Mina igatahes nüüdseks olen. Aga kuidas on meesnabad ja naiskehad omavahel seotud? Minu arvates on nad mõlemad väga lihtsad, kuid seejuures vägagi põnevad. Kuna mulle isiklikult meeldib väga maalida paljast naise keha, otsustasingi fotodele lisaks vürtsitada näitust ilusate naiskehadega. Oleks päris huvitav pakkuda oma sõpradele ja tuttavatele põnevust, milline naba kellelegi kuulub. Loomulikult ka kõikidele teistele näidata seda naljakat ja huvitavat nabademaailma ja tasakaaluks lihtsat ja ilusat naise keha! 

Suursuur avamispidu toimus 7.jaanuaril


Aastavahetusel juhtus aga minuga kurb õnnetus ja kukkusin esimest korda elus oma jala kipsi..ütleme nii,et KÕIGE halvem ajastus vist üldse..aga noh mis seal ikka, hakkama sain! 

Pidu oli vägev ja kindlasti vägagi meeldejääv


Semud tegid mulle annetuspurgi :D    
Kõiki pilte maalidest ei hakka panema, mõndasid olete juba 'Minu maalid' postituses näinud


Kui nüüd hoolikamalt seda naba vaatate, siis näehete,et see on täpselt poolkuu kujuga
Ja näiteks üks teine naba oli küsimärgi kujuga. Ütleme nii,et avastamisrõõmu oli küllaga ja enamus olid mu sõbrad/tuttavad,keda pildistasin seega oli korralik 'äraarvamis mäng' ka näitusel

Ma mäletan,et mitu aastat tagasi tegin ma endale ühe nimekirja, kuhu panin kõik väiksed ja suured unistused kirja ning 'teha täitsa oma näitus' oli samuti seal. Suure rõõmu ja uhkusega sain nüüd sinna linnukese teha. Ma olen tohutult õnnelik,et ma selle idee ikka lõpule viisin,eks vaeva pidi nägema ja pingutama aga see oli kõike seda väärt!! 


No comments:

Post a Comment