Thursday, October 17, 2013

LOVENYC & VICTORIA'S SECRET

Need, kes mind Instagramis jälgivad, ilmselt panid tähele ühte kuldset pakikest, mille reedel sain. Super armas üllatus reede hommikusse, mis muutis terve päeva niivõrd toredaks.. Aitäh! :)


Mõni aeg tagasi tegin beauty wishlist postituse, kus oli kollaaž mõndadest ilutoodetest ja üllatusüllatus, mis reedel sealt kuldsest pakikesest mulle vastu vaatasid? Victoria's Secret "Pure Seduction" kehavõi ja e.l.f  Kabuki pintsel, mis oli kohe eriti armas üllatus ja, mida ma kohe üldse ei osanud oodata. Lisaks oli seal ka Victoria's Secret "Coconut Passion" kehasprei. Ja kannatamatu nagu ma olen, asusin kohe kõike järgi proovima ja ma kardan, et  nüüdsest olen kohe kindlasti VS'i kehatoodete usku :D 


Nii.. esimesena proovisin " Pure Seduction" kehavõid, mis on lihtsalt IMELINE, oi kuidas ma jumaldan kehavõisid,sest need teevad naha eriti pehmeks ja on hea paksu koostisega. Ja selle lõhn.... esimene päev ma ainult nuusutasingi seda potsikut, sest see lõhn on niiiniii mõnus. Selline värske lille ja puuvilja segu. Kuna talv on tulekul siis üks hea kehavõi peaks kindlasti olemas olema, et hoida oma nahk mõnusa ja siledana. Mõned kehavõid on jällegist liiga rasvased ja pärast kreemitamist jääb liiga 'rasvane' nahk  aga see Victoria's Secret' i oma on just täpselt see õige! Nagu näha siis mu vaimustus on suur ja ma võikski seletama jääda kui hea ja mõnus see on..:D


Ja teiseks proovisin ära "Coconut Passion" kehasprei. Ma ei ole kunagi ühtegi sellist värskendavat kehaspreid kasutanud ja väga hea, et midagi uut sain katsetada. Põhimõtteliselt on see nagu õrn lõhnaõli, mida võib vabalt terve päeva jooksul kasutada. Kusjuures ma ei olegi enne selle peale tulnud, et kehaspreid kasutada, sest tavaliselt kreemitan ma end õhtuti kuna hommikuti läheb alati kiireks ja minumeelest pole väga mõnus just kreemitatud jalgadele näiteks ümber teksaseid jalga tõmmata või  pluusi selga panna. Sellepärast ongi see kehasprei just hea, et annab sellise mõnusa värske tunde. Nagu nimest aru juba saada siis on tegu kookose ja vanilje lõhnalise tootega, mis on mõnusalt magusa lõhnaga.
Igatahes mina olen supervaimustuses nendest toodetest  ja ma tõesti soovitaks ära proovida ja eriti nendel, kes pole kunagi VS toodetega kokku puutunud nagu mina.

Aga kust neid saada? Selleks tuleb minna LOVENYC kodulehele, kust saab neid tellida ning nii palju kui ma olen uurinud ringi erinevatest kohtadest, siis sealt saab tõesti neid tooteid kõige parema hinnaga! Lisaks võib leida sealt ka huvitavaid kingi ja armsaid dresse. Ja juhul kui peaks olema mingisugune erisoov, võib julgelt neile kirjutada kuna saab esitada ka eritellimusi (Chloé /Miu Miu / Michael Kors jt. brändid). Superarmas teenindus ja väga kiiresti saab tooted kätte!

Hetkel on LOVENYC Facbooki lehel käimas üks vägev auhinnaloos, millel on kohe eeeriti magusad kingitused. Seega ruttu osalema!4 comments: