Monday, January 13, 2014

DIY makeup brush holder | Meigipintslite tops

Nonii.. see idee on mul peas juba mõlkunud pikka aega ja lõpuks võtsin kätte ning tegin ära! 
Ma ei mäletagi, kas see oli tumblris või pinterest'is ringi kolades kui leidsin ühe pildi, kus oli samamoodi vaas üleni täidetud kohviubadega ja meigipintslid seal sees. Minu meelest peab silmale ka ilus olema ja natukene patt oleks hoida häid meigipintsleid kuskil suvaliselt vedelemas.


Sellist vaasi leiab Koduekstrast ja Home4You 'st ja hinnaks kuskil 3-4 eurot. On ka väiksemaid ja suuremaid variante aga mul oli vaja loomulikult see kõige suurem variant võtta :D  Näiteks võib osta mitu väikest ja hoida eraldi silma- ja näopintslid. Igatahes mina tahtsin, et oleks üks ja SUUR ja vägev :D. Algne plaan oli terve vaas täita kohviubadega aga siis leidsin Tiimarist sellise dekoratiivse liiva, mis maksis ainult 1 eur! Liiv hoiab pintselid paremini püsti ja paigal. 


Mina ise olen küll supervaimustuses oma uuest pintslitopsist :D 
Ja ma loodan, et teistel läks ka mõte lendama ja tekkis põnevaid ideid, kuidas oma meigipintseleid või mis iganes asju hoiustada! 


16 comments:

 1. Hoian ka oma pintsleid sarnaselt kahes suures vaasis. Kohviubade ja liiva asemel on minul riis. See pole siiani ka pintsleid ära kriimustanud, pluss hoiab samamoodi ilusti pintsleid püsti (:

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minumeelest näevad pintslid ka kohe ilusamad välja niimoodi.. hehe:D
   Kui ma kohviubadest ja liivast ära tüdinen siis kindlasti hakkan uusi variante proovima :)

   Delete
 2. Väga ilus näeb välja niimoodi!

  ReplyDelete
 3. Nii ilus blogi - puhas, stiilne ja minimalistlik. Ja äge postitus!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi ma tänan, nii ilusate ja heade sõnade eest! :)

   Delete
 4. Ma nüüd lähen pintsleid pesema ja siis leiutan ka midagi ilusat ;)

  ReplyDelete
 5. Mul on nii vähe pintsleid, et selline lahendus oleks vist liiast - mina aga ostsin Telliskivi Loomelinnakust Homeart) ühe nö moosipurgi, pisikese, millel on see äge klambriga kinnitus ja panin sinna sisse oma pintslid. Võtab vähe ruumi ja on samuti armas :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures olen ka päris mitmeid neid kaanega purgilaadseid lahendusi näinud ja just meigipintslite. Näevad megalahedad välja + kaitseb tolmu eest ka hästi :)

   Delete
 6. Replies
  1. real techniques omad on pärit Kaubamajast, mõned on Sigma omad (tellitud naturaalkosmeetika.ee) ja siis ülejäänud on ühest vanast suurest komplektist, millel polnud nime

   Delete
 7. Just mõned päevad tagasi nägin kas kellegi blogis või instagramis pilti sellisest vaasist, täidetud värvilise liiva ja meigipintslitega ning mõtlesin, et nii ilus ja peaks ise ka tegema (: Sinu kujundus näeb kohe eriti supppper välja!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Annab kohe palju juurde kui lihtsalt tavaline tops, eks :) Aitäh!

   Delete
 8. Kas see liiv või kohvioad mingisugust tolmu või puru pintsli käepidemetele ka jätab?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pole siiani veel tähele pannud või häirima hakanud aga kohviubade lõhn on küll käepidemetel alguses

   Delete