Thursday, July 21, 2016

DIY töönurgake/laud - ENNE & PÄRAST


Vahepeal oli mul väike projekt tekitada endale töölaud/nurgake, kus saaksin õmmelda/joonistada ja mis iganes asju teha. Selleks oli vaja aga leida mõistlik koht ja see nutikalt ära kasutada, tavaline kirjutuslaud ei olnud teema. See ei oleks sobinud ja oleks natukene igav jäänud. Kui juba teha siis ikka maksimum ilus ja mugav/praktiline.


Kuna ma ühtegi normaalset pilti ei leidnud, milline see koht enne välja nägi siis tuleb leppida sellega siin. Mitte just kõige glamuursem :D Nagu näha siis kass oli väga vaimustuses uuest lauast ja siiamaani käib meil sõda, kes seda kasutada võib.. 
Riiulid on pärit IKEA'st ja sinna sisse võtsin ka 2 sahtliboksi. Tool on pärit AATRIUM'st, lambanahk on pärit LAMBANAHK.EE'st ja lauaplaat on pärit BAUHAUS'st.  Enamus dekoratiivsed asjandused seinal on pärit TIGER'st. Lamp on pärit JÄRVE KESKUS'st.Seinale tegin ka mini DIY kaunistuse. Ostsin tavalise pildiraami, võtsin klaasi eest ning panin nahast osa sinna asemele ning hiljem naeltega käärid sinna peale ja seinale.5 comments:

 1. Super äge! Mis hihhanag see lauaplaat oli?

  ReplyDelete
 2. Tead, ma täpselt ei mäleta aga äkki kuskil 70€ kandis? Ja u 2m pikk :)

  ReplyDelete
 3. Nii kena nurk! Valge, marmor, karv... iluuuuus!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma nüüd ainult siin laua istungi!

   Delete
 4. Greetings from Belgium, visit my weblog on: https://koivis.wordpress.com/
  so the flag of your country is on the list of visitors;

  ReplyDelete