Tuesday, August 16, 2016

ST.TROPEZ | ISEPRUUNISTAV DUŠIGEEL?


Jah, just täpselt, isepruunistav dušigeel! Kuna Eesti suvi on selline nagu ta on ja meeletut päevitamist pole olnud siis lahendus minu jaoks juba suve algusest saati on ST.TROPEZ Gradual Tan in shower INTENSE GOLDEN GLOW. Lihtsalt VAU! Isepruunistava kasutamine pole kunagi nii nii lihtne olnud kui selle dušigeeliga! Tegelikult proovisin esimest korda juba eelmine aasta samast sarjast isepruunistavat dušigeeli aga heledamat versiooni (ST.TROPEZ Gradual Tan in shower) aga kevadel tuli tumedam versioon välja ja see on täpselt õige minu jaoks (heledam versioon meeldis ka väga aga eelistan sutsuke tumedamat tulemust). Olen katsetanud vahte, kreeme, õlisid - ja olgem ausad, nendega on ikka korralik mässamine kuigi vahu tulemus jäi super ilus.. Selle dušigeeli kasutamiseks aga kulub ainult 3 minutit, mis tähendab, et samal ajal on hea palsamit peas hoida/hambaid pesta või mis iganes teha. Koostis on mõnusalt kreemine ja märjal nahal on väga lihtne seda laiali masseerida. Tulemus on ilus ja ühtlane ning kulub maha märkamatult ja ilma ebameeldivate laikudeta. Pärast duši all käiku on natukene isepruunistajale iseloomulikku lõhna tunda aga ainult väga väga vähekene.


Üritasin teha Enne & Pärast pilte, et oleks võimalikult hästi aru saada kui ilusalt ühtlane tulemus on ja kõige tähtsam - rantide vaba! Natuke on mul kunagisest päevitamisest tooni veel peal ja ka dušigeelist seega täielik luik Enne pildil kahjuks ei ole. Aga vast on natukenegi abi nendest piltidest. Üldjuhul kasutan dušigeeli kord nädalas, mõnikord rohkem, mõnikord vähem. Kui mõne ürituse jaoks soov saada kerge jume peale siis soovitan eelneva päeva õhtul seda teha kuna päevitus tekib järk-järgult, kuni 8h jooksul. Kasutusjuhendis on kirjas, et kasutada 5 päeva järjest aga mina seda ei soovitaks, jume võib küll ilus tulla aga minul vähemalt kulus siis laiguliselt maha ja ei olnud kõige ilusam vaatepilt. Pärast duši alt tulekut kindlasti ei tasuks rätikuga nühkida vaid õrnalt patsutada kuivaks või lihtsalt lasta kuivada. Isepruunistavat kasutades soovitatakse alati keha enne korralikult koorida, ütlen ausalt, et selle dušigeeliga ma seda ei tee. Pigem vaatan tunde järgi, millal vajadust on (ja mulle lihtsalt ei meeldi koorijaga keha küürida...).


Isepruunistavatega on kõige suurem probleem alati käed/käelabad ja nagu siit pildilt näha siis tõesti ei ole peopesad nagu apelsinid ja ebaühtlased laigud puuduvad! Kui olen dušigeeli peale kandnud siis paberiga tõmban peopesad ja sõrmed üle, et pigment ei haakuks liiga tugevalt nendesse kohtadesse. See, kes pole kunagi proovinud isepruunistavaid tooteid ja väga ei julge siis mina soovitan küll alustada hoopis dušigeelist - sellega on üpriski raske mööda panna ning tulemus ilus ja loomulikum. Mina kasutan seda kindlasti aastaringselt.

Mõlemad dušigeelid on näiteks olemas MyLook'is (heledam LINK, tumedam LINK). 


13 comments:

 1. Oh! Mina oma heleda nahaga peaks küll seda heledamat versiooni katsetama!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaaa! Kindlam on alustada heledama versiooniga :)

   Delete
 2. Väga huvitav toode, tänks tutvustamast:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aga palun! :)
   Kusjuures ma pole siiani leidnud ühtegi teist brändi, kes just isepruunistavat dušigeeli teeks

   Delete
 3. Esimset korda kuulen sellisest tootest, kuna kasutan muidu Dove isepruunituvat ja sellega ongi mässamine, ning päris tugev lõhn siis see on sootuks veel parem, vähemalt lugedes, proovin kindlasti järgi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pärast selle avastamist käsi lihtsalt enam ei tõuse teiste isepruunistavate toodete järgi :D

   Delete
 4. Ohh, tõesti kõlab huvitav toode ja nüüd peab küll vähemalt ära proovima!
  Pildid kahjuks palju ei näita kuna suht eri valguses tehtud, aga usun sinu arvamust rohkem!:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No eksole :)
   Piltidega läks jah väheke nihu aga vähemalt on randivabat tulemust näha :D

   Delete
 5. Appi, tellisin kohe ära! Kasutan ka muidu Dove'i - tulemus jääb ilus, aga nii kohutav mässamine. Tänks, et jagasid! Üks küsimus ka - kas sa enne neid kuivi kohti (pahkluud, põlved, küünarnukid) kuidagi kreemitad ka?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aga palun! :)
   Ei kreemita, lihtsalt pesen tavalise dušigeeliga keha puhtaks ja hiljem pärast duši all käiku kreemitan ennast korralikult sisse

   Delete
 6. No tundub olevat ju mega toode :D

  ReplyDelete
 7. Mul on selline kysimus, et selle toote juures oli kirjas et kui end ãra pesed ja mãrg oled, mããrid end sellega kokku ja siis lased veel veega yle, teed sina ka nii. Kas pãrast toote kandmist siis nagu nyhid veega veel või lihtsalt lased veel peale joosta. Tellisin endale just selle ja sellep ka huvitab:)

  ReplyDelete