Tuesday, October 11, 2016

NIISUTAVAD ÖÖMASKID | LANCOME & BIOTHERM

Kuigi minu näonahk on pigem rasune ja kergelt aknele kalduv ei saa ma ilma niisutavate ning rahustavate öömaskideta. Tihtipeale rasusele nahale mõeldud tooted võivad pikemal kasutusel nahka kuivatama hakata (väga ebameeldiv kombinatsioon - nahk ketendab aga on rasune) ja minu puhul toimub see päris kiirelt miskipärast. Samuti ei saa ma palju tugevama toimega tooteid kasutada, näiteks erinevad koorijad/maskid, sest kohe läheb nahk tasakaalust välja ja hakkab streikima. Rasuse ja probleemse naha puhul ongi jube tüütu selline olukord, sest lihtsalt paks ja rasvane kreem ka ei sobi, tekitab punne. Tulebki üritada leida sellised tooted, mis oleks kerged aga samas intensiivselt niisutavad. Tahaksingi jagada oma kahte suurt lemmikut, mida kasutan enamasti 1-3 korda nädalas või vastavalt vajadusele.
LANCOME HYDRA ZEN MASQUE Anti-Stress Moisturising Overnight Serum-in-Mask nagu nimest juba lugeda võib, on tegu ööseks jäetava niisutava seerum-maskiga, mis aitab stressi vastu võidelda ja taastada naha loomuliku sära. Kuna see on seerum- mask siis on toimeaine veel tõhusam kui lihtsalt niisutaval maskil. Ja just seda öömaski kasutangi nendel õhtutel kui tunnen, et nahk on kuidagi eriti väsinud ja stressis või siis just pärast sügavpuhastavat näomaski, et hommikul oleks nahk maksimaalselt pehme ja niisutatud. Selle öömaski puhul kohe eriti meeldib mulle mõnusalt geelijas koostis, mis imendub kiirelt ja rahustab ärritunud nahka. Minul kulub seda korraga päris vähe ja tänu sellele kestab 75ml potsik ikka päris pikalt. Nagu Lancome puhul ikka siis imeilus ja luksuslik pakend on garanteeritud!
AQUASOURCE Night Spa on öökreem/mask, mis aitab taastada naha veevarud, rahustada ja intensiivselt niisutada. Kõik, kes on kunagi Biothermi tooteid kasutanud, teavad seda puhtuse ja värskuse lõhna, mis igas tootes on, ja tõesti, selle öömaski puhul mõjub see väga spa'likult ning rahustavalt. Biothermi ja Lancome öömaskide põhimõte on sama aga täpselt ühesugused need minu arvates siiski ei ole. Biothermi kasutan pigem tihedamini öömaskina ja Lancome on täielik stressi ja väsimuse vastu võitleja. Night Spa puhul on koostis paksem, aga mitte rasvane, mis pikalt imendumist vajaks ja jällegi kulub vähe korraga. Rasusema naha rõõmud - niisutavaid tooteid kulub korraga vähe ja ei saa kiirelt otsa tänu sellele! :D 


No comments:

Post a Comment